Obszary działalności

Nasi specjaliści są gotowi wspólnie z Państwem budować przyszłość w jednym z krajów Europy – na Litwie. Oferujemy szeroki zakres usług w jednym miejscu. Reagując na potrzeby klientów, współpracujemy z partnerami z Litwy, Polski i innych państ UE, aby móc zaproponować rozwiązania na wszystkie Państwa pytania. Poznawszy Państwa wizję, będziemy mogli zaproponować nawet kilka alternatywnych propozycji.

Założenie firmy transportowej na Litwie

Wszystkie usługi związane z zakładaniem firmy transportowej na Litwie. Uzyskiwanie licencji transportowych na Litwie.

Założenie firmy budowlanej na Litwie

Wszystkie usługi związane z zakładaniem firmy budowlanej na Litwie. Wybór formy prawnej firmy. Odpowiedzialność i zarządzanie ryzykiem przy prowadzeniu firmy budowlanej na Litwie.

Założenie firmy cateringowej na Litwie

Wszystkie usługi związane z zakładaniem firmy sprzątającej na Litwie. Wybór formy prawnej firmy. Zastosowanie zasad ochrony danych.

Rejestracja pojazdów, licencje

Nadzór nad sektorem logistycznym na Litwie. Rejestracja pojazdów na Litwie. Badania techniczne pojazdów na Litwie. Licencja transportowa. Certyfikat kompetencji zawodowych.

Przyjazd obywateli UE na Litwę

Legalne zatrudnienie i życie na Litwie. Zameldowanie na pobyt czasowy na Litwie. Pobyt stały na Litwie.

Przyjazd obywateli z krajów trzecich na Litwę

Zatrudnienie cudzoziemca w legalny sposób na Litwie. Wiza krajowa D wraz z pozwoleniem na pracę. Zezwolenie na pobyt czasowy. Niebieska karta (ang. Blue Card). Zezwolenie na pobyt stały.

Gotowe spółki na sprzedaż

Zakup firmy na Litwie. Sprzedaż firmy na Litwie. Sprzedaż firm, które nie prowadzą działalności. Bezpieczny, pewny i szybki sposób na zakup firmy na Litwie.

Otwarcie konta bakowego na Litwie

Konto bankowe dla litewskiej firmy. Konto bankowe dla zagranicznej firmy. Szybkie otwarcie konta bankowego. Otwarcie konta bankowego.

Doradztwo prawne, podatkowe, księgowość

Potrójna korzyść: kompleksowa pomoc prawna, ekspertyza w zakresie konsultacji podatkowych oraz profesjonalne rozwiązania księgowe na Litwie.

Rekwizyty

AssistPRO Sp. Z o. o.
Regon387351202, KRS0000865083
NIP 5423412267, Adres siedziby: ul. Elektryczna 1/3 lok.216, 15-080, Białystok, Polska

AssistPRO Litwa

  • info@assistpro.lt

  • +370 675 86667

AssistPRO Polska

  • kontakt@assistpro.pl

  • +48 662 206 711

Cieszymy się, że jesteś nami zainteresowany
Skontaktuj się z nami

skontaktuj się